"Skarby Bałtyku" w Stacji Biologicznej Wydziału Biologii UG

W najbliższy weekend, 16 i 17 sierpnia, w godz. 10.00-18.00, Stacja Biologiczna zaprasza na wystawę "Skarby Bałtyku". Wśród eksponatów będzie można obejrzeć różne typy skał, które znajdujemy na morskim brzegu, skamieniałości oraz bursztyn bałtycki. Do najciekawszych okazów prezentowanych w trakcie wystawy należą bryłki bursztynu z zatopionymi owadami oraz innymi drobnymi zwierzętami i szczątkami roślin (inkluzjami), udostępnionymi przez Muzeum Inkluzji w Bursztynie UG.

Serdecznie zapraszamy!

Bilety w cenie 10 zł (normalny) oraz 5 zł (ulgowy) do nabycia w trakcie imprezy. Dla rodzin przewidziano zniżki.

Zachęcamy również do wysłuchania wywiadu z Panem Błażejem Bojarskim - studentem Wydziału Biologii UG, pasjonatem przyrody nieożywionej.

W załączeniu plakat

Data publikacji: środa, 13. Sierpień 2014 - 21:13; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 13. Sierpień 2014 - 21:14; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz