Wystawa "Ujście delty Wisły - natura i kultura"

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy fotograficznej "Ujście delty Wisły - natura i kultura" znajdującej się na parterze w holu siedziby Wydziału Biologii UG.

Wystawa, zrealizowana przez Fundację Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego, powstała w ramach projektu "Różnorodność przyrodnicza najcenniejszych ekosystemów wodnych Żuław Gdańskich i Wielkich" dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku. Promuje ona walory przyrodnicze i kulturowe obszarów Żuław Wielkich i Gdańskich, które zostały szczegółowo zbadane i zinwentaryzowane przez specjalistów z Uniwersytetu Gdańskiego z dziedzin botaniki, zoologii i hydrologii w latach 2012 – 2013.

Miło nam poinformować, że autorem znacznej części zdjęć jest Pan dr Krzysztof Banaś z Katedry Ekologii Roślin Wydziału Biologii UG

Wystawę można oglądać do 15 października br., od poniedziałku do niedzieli w godz. 08.00-18.00

Wstęp wolny

Wiecej informacji: http://www.frug.ug.edu.pl/?roznorodnosc-przyrodnicza-zulaw-gdanskich-i-wielkich-w-obiektywie,101