"Pomorze Gdańskie – mijające krajobrazy Kociewia"

Instytut Geografii Uniwersytetu Gdańskiego wraz z Partnerami serdecznie zapraszają na Pomorski Sejmik Krajoznawczy pt. "Pomorze Gdańskie – mijające krajobrazy Kociewia", który odbędzie się w dniach 22 i 23 listopada 2014 r.

Pierwszego dnia zaplanowana jest sesja naukowa w Gdańsku, w Instytucie Geografii Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Bażyńskiego 4, aula S-209 - wstęp wolny.

Drugiego dnia wycieczka krajoznawcza na Kociewie.

Szczegółowe informacje dotyczące wycieczki oraz zgłoszenia przyjmuje Pani Alicja Wrzosek (tel. 500 567 834).

Więcej informacji http://www.lop.gda.pl/index.php/7-oddziay/oddzia-gdynia-artykuy/557-pomorze-gdanskie-mijajace-krajobrazy-kociewia-pomorski-sejmik-krajoznawczy-2014

W załączeniu zaproszenie i program

Data publikacji: wtorek, 18. Listopad 2014 - 11:29; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: wtorek, 18. Listopad 2014 - 11:29; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz