"Razem tworzymy przyrodnicze ozdoby choinkowe"

Stacja Biologiczna Wydziału Biologii UG i Gdański Archipelag Kultury "Wyspa Skarbów" serdecznie zapraszają pracowników Wydziału wraz z dziećmi i innymi pociechami na wspólne tworzenie biologicznych ozdób choinkowych z naturalnych materiałów - patyczków, muszelek, owoców itp.

Warsztaty odbędą się w dniu 5 grudnia br. (piątek) w Stacji Biologicznej na Wyspie Sobieszewskiej, Górki Wschodnie, ul. Ornitologów 26.

Zaczynamy od godz. 15, można dołączyć w dowolnym momencie (w granicach rozsądku ;).

Ozdoby będą wykorzystane do przystrojenia choinki Wydziałowej oraz choinki "Wyspy Skarbów".

Prosimy o potwierdzenie obecności do wtorku, 2 grudnia br. na adres: magdalena.urbanska@biol.ug.edu.pl

Gorąco zachęcamy do udziału w warsztatach!

W dniu 16 grudnia br. (wtorek), o godz. 18.00, Gdański Archipelag Kultury "Wyspa Skarbów" serdecznie zaprasza do Stacji Biologicznej na Spotkanie Świąteczne.

Organizatorzy zapewniają: ciepłą atmosferę, wspólne ubieranie choinki, koncert kolęd, barwnie zastawiony stół.

W załączeniu plakat

Data publikacji: czwartek, 27. Listopad 2014 - 15:09; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: czwartek, 27. Listopad 2014 - 15:13; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz