Blaski i cienie funkcjonowania mózgu

Zakończyła się realizacja projektu edukacyjno-prozdrowotnego pt. "Blaski i cienie funkcjonowania mózgu - podstawy teoretyczne" dofinansowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego. Oferta konkursowa została przygotowana we współpracy z Fundacją Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego.

Projekt obejmował cykl wykładów poświęconych najciekawszym i aktualnym zagadnieniom z zakresu funkcjonowania układu nerwowego, ze szczególnym uwzględnieniem czynności mózgu. Jego celem było wsparcie edukacji uczniów w zakresie neurobiologii i neurofizjologii oraz kształtowanie postaw prozdrowotnych i prospołecznych.

Realizatorami projektu byli nauczyciele akademiccy z Katedry Fizjologii Zwierząt i Człowieka Wydziału Biologii UG:

Pani dr hab., prof. UG Edyta Jurkowlaniec-Kopeć

Pani dr hab., prof. UG Danuta Lewandowska

Pani dr Dorota Myślińska

Pan dr Wojciech Glac

W projekcie uczestniczyli uczniowie szkół ponadgimnazjalnych: ZSL w Czersku; IX LO w Gdańsku; I, IV i XII LO w Gdyni; II LO w Sopocie; I i V LO w Wejherowie.

Data publikacji: piątek, 19. Grudzień 2014 - 08:51; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: piątek, 19. Grudzień 2014 - 08:51; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz