"Burza mózgów" - III Interdyscyplinarna Psychologiczna Konferencja Młodych Naukowców

Zakład Psychologii Klinicznej i Psychoprofilaktyki Instytutu Psychologii Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Katedra i Klinika Psychiatrii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego zapraszaja studentów i doktorantów na III Interdyscyplinarną Psychologiczną Konferencję Młodych Naukowców "Burza mózgów". Istotą konferencji jest propagowanie i popularyzacja wiedzy z zakresu psychologii, psychiatrii oraz neurologii.

Konferencja, będąca przeglądem dorobku badawczego studentów i doktorantów, ma charakter konkursu na najlepsze prace empiryczne w formie raportów naukowych przedstawionych graficznie (prezentacja lub poster).

Do wygrania 1000 zł oraz tytuł Młodego Naukowca "Burzy Mózgów 2015"

Miejsce: Wydział Humanistyczny Uniwersytetu Szczecińskiego

Termin: 10 kwietnia 2015 roku

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 15 marca 2015 roku

Udział w konferencji jest bezpłatny!

Wiecej informacji w pliku PDF

oraz na stronie http://dzienmozguus.wix.com/2015

Data publikacji: poniedziałek, 9. luty 2015 - 13:13; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 9. luty 2015 - 13:13; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz