Ankietyzacja zajęć

Drodzy Studenci!

Zapraszamy Was serdecznie do wzięcia udziału w ankietyzacji. To już ostatni moment na podzielenie się z nami swoją opinią na temat zajęć przeprowadzonych na WB w semestrze zimowym. Jeżeli ktoś nie otrzymał swojego zestawu ankiet, może go odebrać w sekretariacie Pracowni Dydaktyki Biologii (skrzydło C, parter). Urna, do której należy wrzucać wypełnione karty znajduje się na wprost wejścia (vis a vis portierni). Ankietyzacja kończy się z dniem 28 lutego (piątek). Wszystkie ankiety zostaną dokładnie przeanalizowane przez Wydziałowy Zespół ds. Jakości Kształcenia, a wyniki trafią w ręce naszych Władz.

Wasze zdanie ma znaczenie!

Data publikacji: czwartek, 19. luty 2015 - 09:03; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: czwartek, 19. luty 2015 - 09:03; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz