Konkurs na organizację wystawy

Dziekan Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza zainteresowane instytucje do udziału w konkursie na nieodpłatną organizację wystawy o charakterze popularno-naukowym.

Celem wystawy jest podniesienie potencjału, jakości i nowoczesności dydaktyki akademickiej poprzez prezentację obrazów przedstawiających ptaki występujące w Polsce.

Termin wystawy: 10 kwietnia - 15 maja 2015 r.

Miejsce: Wydział Biologii Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 59, 80-308 Gdańsk, hol główny, parter

Wymagania wobec oferentów:

1. opis (prezentacja) obrazów będących przedmiotem wystawy,
  2. opis oraz schemat aranżacji wystawy,
  3. doświadczenie w organizacji przedsięwzięć artystycznych - wystaw, koncertów i przedstawień - w ciagu ostatnich trzech lat,
  4. pokrycie wszystkich kosztów związanych z organizacją i promocją wystawy,
  5. pełna odpowiedzialność za ewentualne zaginięcie lub uszkodzenie prac,
  6. zapewnienie transportu, w tym załadunku i rozładunku elementów wystawy,
  7. zapewnienie i utrzymanie aranżacji wystawy w okresie 10.04-15.05 2015 r.,
  8. demontaż wystawy niezwłocznie po jej zakończeniu.

Oferty proszę składać w terminie od 20 do 26 lutego 2015 roku na adres:

Dziekanat Wydziału Biologii

Uniwersytet Gdański

ul. Wita Stwosza 59

80-308 Gdańsk

Ofertę należy złożyć w nieprzezroczystej, zabezpieczonej przed otwarciem kopercie z opisem: "Konkurs na nieodpłatną organizację wystawy obrazów"

O wyborze organizatora wystawy decydować będzie wartość edukacyjna obrazów oraz atrakcyjność aranżacji wystawy.

Wynik konkursu zostanie ogłoszony na stronie internetowej Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego nie później niż w ciągu 7 dni po upływie terminu składania ofert.

Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do odwołania lub nierozstrzygnięcia konkursu.

Dziekan Wydziału Biologii UG

/-/

prof. dr hab. Dariusz L. Szlachetko

Data publikacji: piątek, 20. luty 2015 - 08:00; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: piątek, 20. luty 2015 - 08:00; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz