Etnobotanika – zależności między ludźmi i roślinami

Studenckie Koło Naukowe Etnologów Uniwersytetu Gdańskiego

zaprasza na spotkanie w ramach cyklu "Ścieżki Antropologii Współczesnej"

Na spotkaniu Pani mgr Klaudyna Hebda, doktorantka Uniwersytetu Jagiellońskiego, przedstawi wykład pt. "Etnobotanika – zależności między ludźmi i roślinami"

Celem wykładu będzie przedstawienie historii i podstawowych założeń etnobotaniki: interdyscyplinarnej dziedziny nauki, łączącej nauki społeczne oraz biologiczne.

Spotkanie odbędzie się w dniu 18 marca br. (środa) o godzinie 17:00 w Instytucie Archeologii i Etnologii UG przy ul. Bielańskiej 5 (za "Krewetką", vis à vis Ratusza Staromiejskiego), sala nr 30.

Więcej informacji na https://www.facebook.com/events/780755145333527/ oraz w pliku PDF

W załączeniu plakat

Data publikacji: piątek, 6. Marzec 2015 - 09:10; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: piątek, 6. Marzec 2015 - 09:10; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz