Dr Beata Michno wyróżniona w konkursie "Nauczyciel Roku"!

Miło nam poinformować, że Pani dr Beata Michno z Katedry Ekologii i Zoologii Kręgowców Wydziału Biologii UG, Prodziekan ds. Studiów I Stopnia, otrzymała wyróżnienie w konkursie "Nauczyciel Roku" im. Krzysztofa Celestyna Mrongowiusza.

Nagrody oraz wyróżnienia w konkursie przyznawane są najlepszym nauczycielom akademickim Uniwersytetu Gdańskiego, dydaktykom cieszącym się szacunkiem i uznaniem całej społeczności akademickiej. Mają one szczególne znaczenie ponieważ są inicjowane przez studentów.

Patronem nagrody jest Krzysztof Celestyn Mrongowiusz (1764-1855) wybitny gdański pedagog i uczony, zasłużony dla zachowania polskości Pomorza, lektor języka polskiego w Gdańskim Gimnazjum Akademickim.

Serdecznie gratulujemy!

fot. M. Michałowska

Data publikacji: poniedziałek, 23. Marzec 2015 - 09:49; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 23. Marzec 2015 - 09:49; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz