Targi Akademia 2015 i Dzień Otwarty Wydziału Biologii UG

W dniach 30 i 31 marca br. na terenie Bałtyckiego Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego odbywały się Targi Akademia 2015 połączone z Dniami Otwartymi UG. Na stoisku naszego Wydziału, zlokalizowanym na Wydziale Prawa i Administracji, zaprezentowano ofertę edukacyjną dla przyszłych studentów. 31 marca, podczas Dnia Otwartego Wydziału Biologii, odwiedziło nas ponad 300 uczniów z liceów w Działdowie, Elblągu, Iławie, Kwidzynie, Lęborku, Malborku, Morągu, Pruszczu Gdańskim, Tczewie i Trójmieście. Nasi goście zwiedzali pracownie i laboratoria oraz zapoznali się z ofertą edukacyjną i zasadami rekrutacji na studia. W organizacji tegorocznych Targów Akademia oraz Dnia Otwartego wzięło udział 64 studentów, doktorantów oraz pracowników Wydziału Biologii.

więcej zdjęć w Galerii

fot. Elżbieta Sontag

Data publikacji: wtorek, 7. Kwiecień 2015 - 10:29; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: wtorek, 7. Kwiecień 2015 - 10:30; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz