Dotacja Urzędu Marszałkowskiego na realizację programu "Blaski i cienie funkcjonowania mózgu - aspekty praktyczne"

Zarząd Województwa Pomorskiego ogłosił wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu edukacji w 2015 roku.

Miło nam poinformować, że decyzją Komisji Konkursowej zostało przyznane dofinansowanie na realizację programu edukacyjno-prozdrowotnego pt. "Blaski i cienie funkcjonowania mózgu - aspekty praktyczne". Celem programu jest wspieranie edukacji uczniów w zakresie neurobiologii i neurofizjologii, rozwijanie ich zainteresowań i uzdolnień biologicznych oraz kształtowanie postaw prozdrowotnych i prospołecznych.

Adresatami programu są uczniowie szkół ponadgimnazjalnych woj. pomorskiego, a jego realizatorami - nauczyciele akademiccy z Katedry Fizjologii Zwierząt i Człowieka Wydziału Biologii UG. Program będzie realizowanydo końca 2015 roku.

Oferta konkursowa została przygotowana we współpracy z Fundacją Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego.

Data publikacji: niedziela, 26. Kwiecień 2015 - 22:07; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: niedziela, 26. Kwiecień 2015 - 22:07; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz