Szkolenie dla studentów kierunków Biologia i Biologia medyczna

W dniach 25 listopada i 02 grudnia br. w Katedrze Fizjologii Zwierząt i Człowieka (skrzydło B, III piętro, sala B/405) odbędzie się dwudniowy kurs pt. ”Szkolenie dla osób uczestniczących w wykonywaniu procedur doświadczalnych”

Ukończenie szkolenia jest obowiązkowe dla magistrantów Katedry, jest również niezbędne dla pozostałych studentów, planujących wykonanie w Katedrze pracy licencjackiej, obejmującej udział w doświadczeniach na zwierzętach.

Zapisu na szkolenie można dokonać do dnia rozpoczęcia pierwszych zajęć u Kierownika Katedry Fizjologii Zwierząt i Człowieka, Pani dr hab. Edyty Jurkowlaniec-Kopeć, prof. nadzw. edyta.jurkowlaniec@biol.ug.edu.pl

Więcej informacji oraz program szkolenia w pliku PDF

Załącznik Rozmiar
ogloszenie_szkolenie_program_daty.pdf 174.06 KB