Rekrutacja do Collegium Invisibile 2017

Collegium Invisibile jest najstarszą polską organizacją umożliwiającą uzdolnionym studentom realizację własnych projektów badawczych pod okiem doświadczonych naukowców. Studenci – w ramach Programu Tutorialnego – współpracują z najlepszymi naukowcami polskich i zagranicznych uczelni według indywidualnie ustalonego planu pracy. Studia w Collegium dają możliwość rozwoju kompetencji naukowych oraz warsztatu badawczego.
Członkowie Stowarzyszenia uczestniczą ponadto w obozach naukowych, prowadzą zajęcia dla uzdolnionej młodzieży licealnej i tworzą dynamiczne młode środowisko akademickie.

W rekrutacji udział mogą wziąć studenci *wszystkich kierunków studiów*. Pierwszy etap polega na *wypełnieniu formularza* na stronie internetowej oraz *przesłaniu pracy naukowej na dowolny temat do dnia 22 lutego 2017 r.* Po zakwalifikowaniu się do drugiego etapu rekrutacji student bierze udział w rozmowie z zaproszonym ekspertem – specjalistą w dziedzinie, którą reprezentuje student. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie www.ci.edu.pl , oraz na profilu Collegium na portalu Facebook.

Data publikacji: poniedziałek, 9. Styczeń 2017 - 12:46; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 9. Styczeń 2017 - 12:46; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz