Zareklamuj swój talent we własnym portfolio multimedialnym

Warsztaty (w dniach 1-2 grudnia) oraz obóz innowacyjności (w dniach 11-13 grudnia) dla studentów UNIWERSYTETU GDAŃSKIEGO @UniwersytetGdanski

UWAGA!!! ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Poszukującym pracy pełnej wyzwań, w dobrze dobranych zespołach nie wystarczą już do jej znalezienia mocne CV. Pracodawcy oczekują oryginalnych dowodów kompetencji innowacyjności. W ramach projektu “Logistyka Innowacyjności” oferujemy studentom kompleksowe wsparcie w przygotowaniu własnych portfolio zwiększających szansę na pracę w interkulturowych i interdyscyplinarnych projektach.

Organizujemy dwudniowe warsztaty :
- Odnajdywanie się w zespole twórczego rozwiązywania problemów (skunksów i purpurowych wiewiórek)
- Trening komukacji międzykulturowej i “pitching”
- Design Thinking

Trzydniowy obóz innowacyjności skupi się na zaprojektowaniu idealnego portfolio dla obiecującego wynalazcy/innowatora. Specjaliści HR globalnych firm z siedzibą w Gdańsku wpierać będą informacją zwrotną i wybiorą najlepsze projekty. Trenerami będą pedagodzy z uniwersytetów z Gdańska, Turku I Hiroszimy. Uczestnicy skorzystają z indywidualnych konsultacji i tutoringu. Wielu okazji do pomiaru (barometr innowacyjności) i analizy swoich mocnych stron.

Bliższe informacje: tel. 501 165 174, @innocamppl

Innowacja społeczna „Logistyka innowacyjności – wdrożenie rozwiązań umożliwiających
współpracę sektora edukacji i nauki z przedsiębiorcami” testowana jest
w ramach projektu grantowego „Akcja Inkubacja”