Konferencja "Train professors to teach"

Uniwersytet Gdański i Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zapraszają na konferencję "Train professors to teach - wokół zaleceń UE dotyczących edukacji nauczycieli i przygotowania ich do kształcenia uwzględniającego osiągnięcia studentów poza systemem edukacji formalnej", która odbędzie się w dniu16 maja br. (piątek) na Wydziale Nauk Społecznych UG.

Konferencja jest adresowana do nauczycieli akademickich, a w szczególności do:

·         członków uczelnianych zespołów ds. jakości kształcenia,

·         liderów reformatorskich rozwiązań w zakresie metod i form kształcenia,

·         osób zainteresowanych tematyką uznawania efektów osiągniętych przez studentów poza edukacją formalną.

Rejestracja na konferencję odbywa się za pośrednictwem strony internetowej http://www.erasmus.org.pl/odnosniki-podstawowe/spotkania-i-szkolenia i trwa do wyczerpania limitu miejsc lub do 11 maja 2014 r.

Udział w spotkaniu jest nieodpłatny.

W załączeniu program konferencji zawierający szczegółowy opis celów spotkania.

Załącznik Rozmiar
2014_05_16_program.pdf 477.84 KB

Data publikacji: piątek, 25. Kwiecień 2014 - 12:50; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski