UWAGA STUDENCI BIOLOGII I BIOLOGII MEDYCZNEJ

W Katedrze Fizjologii Zwierząt i Człowieka organizowane jest ”Szkolenie dla osób uczestniczących w wykonywaniu procedur doświadczalnych”. Ukończenie szkolenia jest obowiązkowe dla magistrantów naszej Katedry, jest również niezbędne dla osób spoza Katedry, planujących wykonanie u nas pracy licencjackiej, obejmującej udział w doświadczeniach na zwierzętach. Zapraszamy również osoby spoza Wydziału Biologii. Wykłady w ramach szkolenia zaplanowaliśmy w 2 blokach, 19 października (8 godz.) i 26 października (8 godz.).

Uwaga: ukończenie szkolenia nie daje preferencji przy naborze magistrantów do Katedry, gdyż jest i będzie organizowane (z myślą głównie o magistrantach) na początku każdego roku akademickiego. Zajęcia będą się odbywać w Auditorium Biologicum (C105; 19.10.2019) oraz C108 (26.10.2019), na każdym wykładzie będzie sprawdzana obecność.

Chęć uczestnictwa w szkoleniu prosimy zgłaszać do dr Doroty Myślińskiej na adres:

dorota.myslinska@ug.edu.pl

Więcej informacji w załączonym pliku

Data publikacji: poniedziałek, 30. Wrzesień 2019 - 13:58; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: poniedziałek, 30. Wrzesień 2019 - 13:58; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz