Informacje ogólne

Informacje ogólne na temat programu ERASMUS

 

 

Szczegółowy opis działań w ramach programu ERASMUS+ znajduje się na stronie UG Sekcji Obsługi Programu ERASMUS+.  Link do Erasmus+ 2021-2027 | Uniwersytet Gdański (ug.edu.pl)

 

Rekrutacja studentów ubiegających się o wyjazd na studia za granicą w programie ERASMUS+ odbywa się w miesiącach luty/marzec. Szczegóły dotyczące wyjazdu na studia znajdują się również na stronie Sekcji Obsługi Programu ERASMUS+ UG. Link do Wyjazdy studentów w celu studiowania | Uniwersytet Gdański (ug.edu.pl)

 

W ramach programu ERASMUS+ można również zrealizować wyjazdy na praktyki zagraniczne  przez studentów oraz absolwentów Uniwersytetu Gdańskiego. Na stronie można znaleźć m.in. informacje o nowej procedurze wyjazdów oraz wzory niezbędnych dokumentów. Link do Wyjazdy studentów i absolwentów na praktyki | Uniwersytet Gdański (ug.edu.pl)

 

Program Erasmus na Wydziale Biologii UG

Pełnomocnik Dziekana ds. Wymiany Zagranicznej Studentów i Doktorantów oraz Wydziałowy koordynator programu ERASMUS+

 

dr hab. Wojciech Pokora, prof. UG

Pokój B/210, KFiBR;

wojciech.pokora@ug.edu.pl

 

 

Rekrutacja ERASMUS+ 2023/2024

na Wydziale Biologii UG

 

Szczegółowe informacje oraz niezbędne dokumenty dostępne jako załączniki na dole strony

 

Dokumenty rekrutacyjne należy dostarczyć osobiście lub przesłać podpisane skany do Wydziałowego Pełnomocnika Dziekana ds. Wymiany Zagranicznej Studentów i Doktorantów, Koordynatora Wydziałowego Programu Erasmus+ do dnia 3 marca 2023

dr hab. Wojciech Pokora, prof. UG

Pokój B/210, KFiBR; pokora@ug.edu.pl

Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: poniedziałek, 17. Marzec 2014 - 19:47; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz Ostatnia zmiana: wtorek, 7. luty 2023 - 08:36; osoba wprowadzająca: Tomasz Kretowicz