Zespół

Nasz zespół

Kierownik Katedry

prof. dr hab. Tadeusz Namiotko

prof. dr hab. Tadeusz Namiotko

profesor
pok. B313
tel. 58 523 61 01
 
 

 

Sekretariat Katedry

mgr Lidia Sworobowicz

 
dr Lidia Sworobowicz
starszy specjalista
pok. B304
tel. 58 523 60 94
e-mail: lidia.sworobowicz@ug.edu.pl
 
 
 
 
 

Pracownia Genetyki

dr hab. Anna Wysocka

 
Kierownik Pracowni
dr hab. Anna Wysocka
profesor UG
pok. B307
tel. 58 523 60 96
e-mail: anna.wysocka@ug.edu.pl
 
 
 
 
dr Agnieszka Kaczmarczyk-Ziemba
 
dr Agnieszka Kaczmarczyk-Ziemba
adiunkt (urlop do 11.2021)
pok. B309
tel. 58 523 60 98
e-mail: agnieszka.kaczmarczyk-ziemba@ug.edu.pl
 
 
 
mgr Lidia Sworobowicz
dr Lidia Sworobowicz
starszy specjalista
pok. B304
tel. 58 523 60 94
e-mail: lidia.sworobowicz@ug.edu.pl
 
 
 
 
 
mgr Lucyna Namiotko
mgr Lucyna Namiotko
starszy specjalista
pok. B314
tel. 58 523 61 03
e-mail: lucyna.namiotko@ug.edu.pl
 
 
 
 
 
 
mgr Michalina Kijowska
mgr Michalina Kijowska
doktorant, asystent
pok. B312
tel. 58 523 61 02
e-mail: michalina.kijowska@ug.edu.pl
 
 
 
 
 

Pracownia Biosystematyki i Ekologii Bezkręgowców Wodnych

prof. Tadeusz Namiotko
Kierownik Pracowni
prof. dr hab. Tadeusz Namiotko
profesor
pok. B313
tel. 58 523 61 01
 
 
 
dr Anna Iglikowska
 
dr Anna Iglikowska
adiunkt
pok. B309
tel. 58 523 60 98
e-mail: anna.iglikowska@ug.edu.pl
 
 
 
 
 
dr Monika Mioduchowska
 
dr Monika Mioduchowska
adiunkt (urlop)
pok. B308
tel. 58 523 60 97
e-mail: monika.mioduchowska@ug.edu.pl
 
 
 
 
dr Barbara Wojtasik
dr Barbara Wojtasik
adiunkt
pok. B338
tel. 58 523 60 94 (sekretariat)
e-mail: barbara.wojtasik@ug.edu.pl
 
 
 
 

Pracownia Ewolucji Molekularnej i Bioinformatyki

 

Kierownik Pracowni

prof. Marek Ziętara  prof. dr hab. Marek Ziętara
  profesor
  pok. B305
  tel. 58 523 60 93
 
 
 
 
 
prof. Edward Skorkowski  prof. dr hab. Edward Skorkowski
  profesor senior
  pok. B305
  tel. 58 523 60 93
 
 
 
 
 
dr Marcin Górniak
 
 
dr Marcin Górniak
adiunkt
pok. B310
tel. 58 523 60 51
e-mail: marcin.gorniak@ug.edu.pl
 
 
 
 
dr Agata Jurczak-Kurek
 
dr Agata Jurczak-Kurek
adiunkt
pok. B306
tel. 58 523 60 95
e-mail: agata.jurczak-kurek@ug.edu.pl
 
 
 
 
 
dr Aleksandra Naczk
 
dr Aleksandra Naczk
adiunkt
pok. B310
tel. 58 523 60 51
e-mail: aleksandra.naczk@ug.edu.pl
 
 
 
 
 
mgr Jadwiga Gronczewska
 
mgr Jadwiga Gronczewska
starszy specjalista
pok. B306
tel. 58 523 60 95
e-mail: jadwiga.gronczewska@ug.edu.pl
 
 
 
 
 
 
mgr Agata Szwarc
 
mgr Agata Szwarc
asystent, doktorant
pok. B312
tel. 58 523 61 02
e-mail: agata.szwarc@ug.edu.pl
 
 
 
 
 
 
 
mgr Aleksandra Zalewska
 
   mgr Aleksandra Zalewska
   doktorant
   pok. B312
   tel. 58 523 61 02
   e-mail: aleksandra.zalewska@phdstud.ug.edu.pl
 
 
Pokaż rejestr zmian

Data publikacji: środa, 15. Kwiecień 2020 - 13:47; osoba wprowadzająca: Lidia Sworobowicz Ostatnia zmiana: piątek, 7. Październik 2022 - 11:29; osoba wprowadzająca: Lidia Sworobowicz